Jeg brænder for at se og udnytte muligheder. Jeg tænker både stort og småt, kritisk og konstruktivt. Det giver mig et unikt syn på tingene og jeg ville elske at kunne gøre brug af disse egenskaber i din virksomhed.
Alt i min uddannelse har været orienteret på udvikling og innovation.
Udvikling af organisationen Center for Seksuelt Misbrugte, som er en frivilligorganisation.
Både på strategisk niveau og på ledelses niveau i hverdagen, var jeg delvis ansvarlig for udviklingen af centeret fra 5 frivillige og 5 brugere til at være center der beskæftiger 35+ frivillige der varetager 40+ brugere.
Arbejdsområde:
Administration
Periode:
marts 2008
-
november 2015
2013
-
2015
Natportier
Ene mand på Hotel Plaza i Odense om natten og derfor selvstændig opgave planlægning og problemknuser.
Vores side bruger cookies og relaterede storage-teknologier til at holde styr på din færden på sitet, til disse formål:
Funktionelle (altid aktive)
Hjælper os med at drifte websitet, så grundlæggende funktioner som navigation og login fungerer som forventet.
Læs mere
Sessionstyring og login
Sikkerhed og misbrugsbeskyttelse
Huske dine valg og præferencer
Statistik
Hjælper os med at forstå, hvordan websitet bruges, så vi kan forbedre indhold, funktioner og den samlede oplevelse. Oplysningerne anvendes kun samlet og anonymt.
Læs mere
Besøgsstatistik og sidevisninger
Populære funktioner og indhold
Teknisk performance
Marketing
Hjælper os med at vurdere, om vores kommunikation når de rette målgrupper, så relevante job i højere grad bliver vist til de personer, de er tiltænkt. Kan også bruges til at vise indlejret indhold fra tredjepart, fx videoer og opslag fra sociale medier.
Læs mere