Næsten færdiguddannet kemiingeniør med solid viden indenfor procesdesign, kemiske processer, massebalancer, enhedsoperationer og bioteknologisk produktion. Kan arbejde selvstændigt, hurtigt sætte mig ind i nye opgaver og viden samt løse komplekse opgaver, heraf ved brug af IT-værktøjer som Excel, Matlab, Maple og Mathcad mm.
GrundigAnalytiskKemiteknik
Opdateret 27. marts 2021
Min uddannelse
-
nu
Kemiingeniør
Danmarks Tekniske Universitet - DTU
Uddannelsesområde:
Kemi, Biotek & Materialer
Periode:
-
nu
Min erhvervserfaring
-
nu
Kurér
Wolt
Én af de første kurér hos Wolt, der blev lanceret i Danmark i 2017. Jeg var med i startfasen af virksomheden, hvor min primære funktion var at levere madordrer, og sekundære funktion at give feedback på processen fra køkken til kunde, og derved optimere kvaliteten af hele processen og systemet.
Arbejdsområde:
Transport & Logistik
Periode:
-
nu
Mine kompetencer
Evner
itkemiteknikmatematik
Sprog på arbejdsniveau
danskengelsk
Mine præferencer
Jobtype
PraktikpladsStudiejob
Arbejdsområde
Data & AnalyseMedicinal & SundhedNaturvidenskabProduktionTeknik
Hjælper os med at drifte websitet, så grundlæggende funktioner som navigation og login fungerer som forventet.
Læs mere
Sessionstyring og login
Sikkerhed og misbrugsbeskyttelse
Huske dine valg og præferencer
Statistik
Hjælper os med at forstå hvordan websitet bruges for at forbedre indhold, funktioner og den samlede oplevelse. Statistikker anvendes kun samlet/anonymt.
Læs mere
Besøgsstatistik og sidevisninger
Populære funktioner og indhold
Teknisk performance
Marketing
Hjælper os med at vurdere, om vi når de rette målgrupper med vores indhold samt vise indlejret indhold fra tredjepart, fx videoer og opslag fra sociale medier.
Læs mere